|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Anglesea
|
Paul Hearne, Tim Francis, Rob Jennings, Jason Lawler, Stuart Hooper, Ray Heathcote
|
Race 1 |
0 |
|
|
Dee Why SLSC |
Dee Why
|
Daryn Hyde, Paul Frankham, Tom Hand, Darren Gore, Brett Stewart
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Ulverstone
|
Simon Eade, Gary Jordan, Garry Clark, Roger Gaby, Troy Butler
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bilgola SLSC |
Bilgola G
|
Jason Crump, Brad Wood, Don Mcmanus, Anthony O`toole, Mark Hooley
|
Race 1 |
0 |
|
|
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera B
|
Kenneth Secombe, Gary Collins, Paul Davies, Gary Williams, Robert Mills
|
Race 1 |
0 |
|
|
Grange SLSC |
Grange A
|
John Absolon, Martyn Jerric, Steven Lydell, Jason Johanson, Gilbert Barton
|
Race 1 |
0 |
|
|
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) BLACK
|
Alister Gordon, Rick Toepfer, Lachlan Fear, Ron Payne, Andrew Moore
|
Race 1 |
0 |
|
|
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach
|
Ben Thompson, Jason Diprose, Robert Flood, Peter Hall, Craig Good
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Mark Rosewarne, Darren Smith, Joseph Devries, Ellis Taylor, Gary Butterworth, Russell Fryer, Brendan Pitman
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe R
|
Andrew Broadfoot, Bruce Wells, David Porzig, Braad Sowman, Richard Meadmore
|
Race 1 |
0 |
|
|
Glenelg SLSC |
Glenelg A
|
Jason Bias, Damien Eichner, Matthew Harry, Jason Jamieson, Christopher Tidswell
|
Race 1 |
0 |
|
|
Bungan Beach SLSC Inc |
Bungan Beach
|
Bob Fulton, Ashley Evans, Ian Bucknall, Sam Wallrock, Aaron Reilly
|
Race 1 |
0 |
|
|
Evans Head-Casino SLSC inc. |
Evans Head / Casino
|
Chris Duncan, Graham Hancock, Peter Hickey, Michael Robson, Brett Farmer
|
Race 1 |
0 |
|
|
Point Lonsdale SLSC |
Point Lonsdale BLACK
|
Andrew Hassall, David Mayes, Stuart Smith, Stephen Blewett, Matthew Culka
|
Race 1 |
0 |
|
|
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach
|
Wayne Adamson, Dan Mitchell, Dennis Gee, Todd Petrie, Matt Parker
|
Race 1 |
0 |
|
|
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer W
|
Brenden Choice, Justin Resjke, Paul Tracey, Chris Meades, Glen Sweeny
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Jon Tyson, Geoff Finter, Don Cotterill, David Tranter, Bruce Zillman
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
|
|
Scarboro Green/
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
City of Perth SLSC |
City of Perth RED
|
Damon Hanson, Joel Ireland, Geoff Wilson, Andrew Kelly, Simon Allison
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
|
|
Maroochydore Blue
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Bulli SLSC |
Bulli BLUE
|
Mark Davies, Shawn Vanduin, Robby Meijer, Anthony Meads, Chad Peterson
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont
|
Goce Jovanovski, Benjamin Neppl, Kevin Geeves, Trevor Dyson, Keith Quinton
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Titahi Bay NZ |
Titahi Bay SLSC (NZ)
|
Shane Radovanovich, Brent Healey, Matt Rountree, Luke Ellis, Adrian Walding
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Jan Juc SLSC |
Jan Juc A
|
Michael Quinn, Trevor Twitt, Conrad Pearson, Scott Tannahill
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point O
|
Phil Critcher, Mark Payer, Damien Roman, Paul Wheeler, Brett Mccurry
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Avalon Beach SLSC |
Avalon Beach
|
Shawn Wolthers, Daryl Johnson, Rick Millar, Bjorn Wolthers, Peter Carter
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Fairhaven SLSC |
Fairhaven A
|
Matt Kennett, Jason Kerr, Nick Mccann, Shayne Lee, Ron Diamond
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters A
|
Josh Scorey, Steve Randall, Ken Foster, Peter King, Alan Gothorp
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Kurrawa
|
Drew Griffith, Peter Mackie, Ross Mcphillips, Michael Richards, Angus Wilson
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Southport
|
Michael Bacon, Michael Boulton, Wilfred Finn, John O`hara, Nick Crimmins
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Ballina
|
Allan Barrett, David Dirou, Graeme Gordon, John Harvey, Shane Hill
|
Race 1 |
0 |
|
2 |
Batemans Bay SLSC |
Batemans Bay
|
John Berney, Mick Ginman, Mick Stevens, Gavin Hunt, Bert Hunt
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore WHITE
|
Paul Joseph, Kel Mulholland, Andrew Trevor, Glen Williams, John Williams
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLUE
|
Shane Hardcastle, Ben Meiners, Corey Villagrand, Graham Cachia, Ben Smollett
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Palm Beach SLSC (NSW) |
Palm Beach (NSW) GREEN
|
Frank Alker, Cameron Douglas, Micheal Murphy, Lyle Clark, Peter Spence
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
North Burleigh SLSC |
North Burleigh WHIPPETS
|
Brett Mccullagh
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Peter Armstrong, Daniel Schriek, Mick Crutcher, Mark Featherstone, Stephen Swane
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Austinmer SLSC Inc. |
Austinmer B
|
Steve Shrouan, Steve Drysdale, Aaron Greenhalgh, Adam Prentice, John Patison
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe J
|
Chris Ratajczak, Tristan Pascall, Tom Warner, Lee Barker, Jack Alliss
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl
|
Matt Brennan, Matt Clymer, Matt Heaton, Ben Dawes, Justin Lowry
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra S
|
John Thurtell, Brett Mcburnie, Andrew Williamson, Daniel Dwyer, Clifford Wirz
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Fairy Meadow SLSC |
Fairy Meadow
|
Daniel Clarke, Joel Couchman, Graeme Eagleton, Craig Hadfield, Robert Belavic
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLACK
|
Damien Loveday, Adam Ralphs, Sean Smith, Tom Payne, Nick Struve
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Tugun SLSC |
Tugun B
|
Steven Gallagher, Danny Cybulski, Stan Damro, Murray Damro, Tony Way
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island
|
Drew Fisher, Sheldon Griffiths, Adam Moore, Steven Petrie, Peter Savage
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Tallebudgera SLSC |
Tallebudgera A
|
Mick Pollard, Carl Gibson, Martin Fletcher, Simon Newitt, Luke Taylor
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Collaroy SLSC |
Collaroy RED
|
Craig Cunningham, David Hopper, Daniel Paavola, Ryan Rubagotti, Scott Macqueen
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
North Avoca SLSC |
North Bondi
|
Slade Hedderman, Glen Holland, Roy Robinson, Tim Robinson
|
Race 1 |
0 |
|